51124. H.G.F. Holm, Vallöe og Frederiksborg, kobberstik samt Udsigt fra Fortunen, litografi (3)

Frederiksborg og Vallöe begge I. Holm efter H.G.F. Holm, tryksign. Lysmål 15,5 x 20,5 cm samt litografi Bærentzen efter F.C. Kierschou "Udsigt fra Fortunen", lysmål 25 x 32 cm

De to i rammer uden glas, "Vallöe" gulnet og med vandplet

Varenr 51124

7 Februar 2018 20:51

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms