51457. Ubekendt kunstner: Middelfart set fra stranden

Olie på pap. Usign. 18,5 x 31,5 cm

Varenr 51457

7 Februar 2018 20:52

Vurdering 1200-1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms