51381. Harald Moltke: Portræt af Kammerjunker Frederik Castenskiold-Benzon til hest

Olie på lærred, 50 x 65 cm, sign. monogram HM Gyllingnæs 1924. Kammerjunker Frederik Castenskiold ejede Gyllingnæs 1924-1936.

Proveniens: Familien Castenskiold-Benzon

Lærred med reparation

Varenr 51381

7 Februar 2018 20:52

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK 1.200 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

240091.200 DKK2018-02-07 20:10
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms