51463. Ubekendt kunstner: Interiør fra en gammel gård på Læsø

Olie på lærred, sign. MN 1935. 45 x 50 cm

Varenr 51463

7 Februar 2018 20:53

Vurdering 1500-1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms