51762. Fritz Stæhr-Olsen (1858-1922): Akvarel

"Smokken ud for Aalsgarde Nordsjælland - i baggrunden Kullen. 43 x 90 cm.
Sign. Fritz Stæhr-Olsen. Aalsgaarde 1903

Varenr 51762

7 Februar 2018 20:55

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.200 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

182011.200 DKK2018-02-02 18:34
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms