51841. Kaj Drews: Skovsø med store sten og ællinger

Olie på lærred, 68 x 91 cm. Sign. K. Drews 1924

Varenr 51841

7 Februar 2018 20:55

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 500 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

TDOMAIN500 DKK2018-02-06 20:06
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms