51979. Johan Neumann: Skibe i Københavns Havn

Olie på lærred, 43 x 69 cm. Sign. Johan Neumann
(restaureret)

Varenr 51979

7 Februar 2018 20:56

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms