51990. Arne Jacobsen: Sæt på fire hvidlakerede stole "Myren" (4)

Hvidlakeret skalstol på firebenet stel. Fremstillede hos Fritz Hansen, model 3001.

Brugsspor, nogle med hak i lakken, enkelte dupper mangler.

Varenr 51990

7 Februar 2018 19:55

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK 2.200 DKK1.00 DKK2.00 DKK

Vurdering 2200 DKK

206092.200 DKK2018-02-07 09:19
LINDHARDT2.000 DKK2018-02-06 23:19
201181.100 DKK2018-02-02 09:59
201041.000 DKK2018-01-31 15:57
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms