52044. Arne Jacobsen: Sæt på fire stole "Myren" (4)

Hvidlakeret skalstol på firebenet stel. Fremstillede hos Fritz Hansen, model 3001.

Brugsspor, nogle med hak i lakken, enkelte dupper mangler.

Varenr 52044

7 Februar 2018 19:56

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 2.000 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 2200 DKK

LINDHARDT2.000 DKK2018-02-06 23:18
182491.900 DKK2018-02-07 17:58
DAHOLA11.300 DKK2018-02-07 12:39
201181.100 DKK2018-02-02 10:00
191701.000 DKK2018-01-31 20:30
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms