51491. Marc Chagall (1887-1985): Komposition med mennesker og dyr

Beskåret udstillingsplakat fra Charlottenborg 1960. Litografisk tryk udført hos Permild & Rosengreen, København. Beskåret, lysmål 53,5 x 41 cm

Varenr 51491

7 Februar 2018 20:01

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 550 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

17075550 DKK2018-02-07 18:24
4165500 DKK2018-02-02 08:07
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms