51561. Poul Hansen (1918-1987): Sankt Hans

Olie på lærred, sign. Poul Hansen og dat. 63, 50 x cm.

Varenr 51561

7 Februar 2018 20:02

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms