51562. Ludvig Holm (1884-1954): Vinter skovparti

Olie på lærred, sign. Ludvig Holm, etiket fra Charlottenborg udstilling 1950, 48 x 65 cm.

Varenr 51562

7 Februar 2018 20:02

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms