50420. Henry Heerup (1907-1993): Noahs Ark

Litografi i farver. 687/1000. Blyantssigneret Heerup. Bladstørrelse 52 x 52 cm. Monteret i passepartout, men uden ramme, en mindre afskrabning i trykkets overflade.

Varenr 50420

7 Februar 2018 20:04

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 650 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18219650 DKK2018-02-07 18:02
22524600 DKK2018-01-31 22:19
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms