51759. Evgenij Klenø (1921-2005): Spadserende kvinde i park

Olie på lærred. Sign. Klenø. 65 x 80 cm

Varenr 51759

7 Februar 2018 20:05

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.900 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

126491.900 DKK2018-02-07 19:24
185731.800 DKK2018-02-07 17:35
3401.500 DKK2018-02-07 11:44
LISKRUSE481.100 DKK2018-02-02 00:17
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms