51975. John Rubani Pedersen: Landskab med markvej, sol gennem skyer

Olie på lærred. Sign. John Rubani og på bagsiden John Rubani Pedersen. 70 x 50 cm

Varenr 51975

7 Februar 2018 20:06

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms