51922. Ovalt facetslebet vægspejl

Rigt udskåret og gennembrudt forgyldt ramme. 107 x 94 cm

Varenr 51922

7 Februar 2018 20:17

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 850 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1600 DKK

21052850 DKK2018-02-07 20:04
24443800 DKK2018-01-31 17:17
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms