51734. Italiensk væglampet af udskåret og forgyldt træ

Udskåret med bladværk og blomster, to lysarme af metal, hver til to lys. Rokokostil, 20. årh.
H. 70, bredde 28 cm

Varenr 51734

14 Februar 2018 20:36

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms