51735. Væglampet i rokokostil

Udskåret forgyldt, forsølvet og malet træ. Lysarm af metal til tre lys. rokokostil, 20 årh. H. 77, B. 36 cm

Varenr 51735

14 Februar 2018 20:36

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms