52062. Ubekendt kunstner: Nature morte, vibeæg

Olie på plade, usigneret, 13,5 x 19 cm. 19. århundrede

Varenr 52062

14 Februar 2018 20:46

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK 4.800 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

BB23234.800 DKK2018-02-14 20:28
59494.600 DKK2018-02-14 20:29
3401.900 DKK2018-02-14 12:52
189681.700 DKK2018-02-11 21:26
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms