51425. Arthur Feudel (1857-1929): "Mystic hour"

Landskab med bro i månelys. Olie på lærred. 87 x 67, i bred guldramme. Sign. Arthur Feudel og på bagsiden "Mystic hour" Arthur Feudel 1906 Katwijk a/d Rijn Netherlands"

Varenr 51425

14 Februar 2018 20:47

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 1.500 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

3401.500 DKK2018-02-14 12:55
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms