51603. Johan Behrens (1904-1967): Strandmølle

Olie på lærred, 138 x 169 cm. Sign. Johan Behrens 1939

Varenr 51603

14 Februar 2018 20:48

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.200 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

258181.200 DKK2018-02-13 18:48
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms