51789. Harald Heiring, Vinterlandskab med popler

Olie på lærred. 67 x 90 cm. Sign. Heiring - 37

Varenr 51789

14 Februar 2018 20:48

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms