51790. Ove Kunert: Skovparti

Olie på lærred. 100 x 80 cm. Sign. Ove Kunert

Varenr 51790

14 Februar 2018 20:49

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 700 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 800 DKK

18657700 DKK2018-02-14 20:45
TDOMAIN650 DKK2018-02-14 20:44
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms