51508. Monogramist: Opstilling med æbler, druer, haselnødder, hindbær og blommer

Olie på lærred, 26 x 36,5 cm. Sign. TB

Varenr 51508

14 Februar 2018 20:50

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 4.200 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

BB23234.200 DKK2018-02-14 20:40
59494.000 DKK2018-02-14 20:39
229582.200 DKK2018-02-09 20:18
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms