52060. To franske miniature malerier

Kvindeportræt sign. NJ. Nattier samt romantisk scene, begge i elfenben rammer og 7 x 9 cm.
(een ramme med mangler)

Varenr 52060

14 Februar 2018 20:51

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 1.100 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

191701.100 DKK2018-02-10 11:18
3401.000 DKK2018-02-14 12:57
25677800 DKK2018-02-13 21:14
24276650 DKK2018-02-10 11:11
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms