52104. Luplau Janssen (1869-1927): Parti fra Kjøge

Olie på lærred. 34 x 44 cm. Sign. Luplau Janssen Kjøge, Danmark 1925

Varenr 52104

14 Februar 2018 20:51

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 600 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

22999600 DKK2018-02-14 19:49
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms