52105. Monogramist:Havnen på Christiansø

Olie på lærred. 32 x 40 cm. Sign. L.C. 17-7-16

Varenr 52105

14 Februar 2018 20:52

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 600 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

25821600 DKK2018-02-14 15:14
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms