52106. Michael Therkildsen (1850-1925): Kåde kvier

Olie på lærred. 25,5 x 24 cm. Sign. M.Th. 15.
Klein ramme og mærkat fra Kunsthallen

Varenr 52106

14 Februar 2018 20:52

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms