52107. Michael Therkildsen (1850-1925): Kvie

Olie på lærred. 15/5 x 15,5 cm. Sign. M.T

Varenr 52107

14 Februar 2018 20:53

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms