52155. Adamine Sindberg: Portræt af fisker med sydvest

Olie på lærred, 45 x 31,5 cm. Sign. A. Sindbjerg Skagen

Varenr 52155

14 Februar 2018 20:54

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms