52157. Maria Alice von Habsburg-Lothringen (1893-1962): Brombær

Akvarel, rammemål 23 x 20 cm. Sign. monogram 1919

Varenr 52157

14 Februar 2018 21:00

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 2.400 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 2400 DKK

185372.400 DKK2018-02-14 20:58
231412.200 DKK2018-02-14 20:58
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms