52230. H Westberg?: Frederiksberg Slot - Vinter

Litografi af Frederiksberg slot på toppen af Valby bakke hvor Hærens Officersskole holder til. Rammemål 53,5 x 62 cm. Sign. H. Westberg? 1909 Nr. 23/25

Varenr 52230

14 Februar 2018 20:57

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms