51085. Lilli Lundsteen (1871-1949): Portræt af siddende herre

Olie på lærred, 85 x 68 cm. Sign. monogram LL.

Varenr 51085

14 Februar 2018 20:58

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms