51464. Ubekendt kunstner: Parti fra Middelfart

Olie på lærred. Utydeligt signeret AV B...z 1897.
33 x 47 cm

Varenr 51464

14 Februar 2018 21:02

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 1.200 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

3401.200 DKK2018-02-14 13:00
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms