51507. E. Dahl: Norsk fjordparti

Olie på lærred. 26 x 38 cm. Sign. E. Dahl

Varenr 51507

14 Februar 2018 21:03

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms