52166. Hans Hempel (1888-1963): Baggård, Amaliegade

Olie på lærred, 81 x 99 cm. Sign. Hans Hempel -40

Varenr 52166

14 Februar 2018 21:03

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 1.000 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

189211.000 DKK2018-02-14 11:30
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms