51604. Ubekendt kunstner: Parti fra Christianshavn

Akvarel, 29 x 22,5 cm. Sign. monogram 1913

Varenr 51604

14 Februar 2018 21:04

Vurdering 400 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms