51696. Ib Eisner (1925-2003): Morgenfruer i kande omgivet af løgvækster

Olie på lærred, 50 x 40 cm. Sign. bagside og forside Ib Eisner

Varenr 51696

14 Februar 2018 19:48

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 1.200 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

229991.200 DKK2018-02-14 18:40
3401.100 DKK2018-02-14 12:43
4165850 DKK2018-02-11 17:09
604750 DKK2018-02-07 18:13
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms