52192. Knud Mühlhausen: Komposition

Litografi, lysmål 50 x 38,5 cm. Sign. Mühlhausen 67 42/80

Varenr 52192

14 Februar 2018 19:49

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms