51172. Vita Thymann de Holt: "La mar Caribbean"

Olie på lærred monteret på plade, signeret VT,

Varenr 51172

14 Februar 2018 19:49

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms