51585. Erik Balslev: Komposition over tema af Grieg

Olie på lærred. 122 x 100 cm, sign. på bagsiden evb 2002

Varenr 51585

14 Februar 2018 19:50

Vurdering 5000-6000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms