51731. Søren Hjorth Nielsen (1901-1983): Udsigt over byens tage

Olie på papir. Sign. monogram HN 1951. 67 x 83 cm

Varenr 51731

14 Februar 2018 19:51

Vurdering 8000-10000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms