51173. Walasse Ting (1929-2010): Kvinde med blomster

Litografi, rammemål 101 x 72 cm. Sign. Walasse Ting 85 112/200

Varenr 51173

14 Februar 2018 19:54

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK 2.400 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

41652.400 DKK2018-02-14 12:54
 2.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms