51225. Ilona Ösz (1942- , Budapest): Børnene i byen

Olie på lærred, 70 x 100 cm, sign. Ilona Ösz 88

Varenr 51225

14 Februar 2018 19:55

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 900 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

TOXGVAERD900 DKK2018-02-14 19:53
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms