51784. Karen Westman: Landskab

Olie på lærred, 35 x 57 cm. Sign. KW.
Stempel: Corner 1970

Varenr 51784

14 Februar 2018 20:00

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 425 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 800 DKK

20452425 DKK2018-02-14 16:44
16410400 DKK2018-02-07 13:27
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms