52246. Ubekendt kunstner: Komposition

Olie på lærred, 64 x 73 cm. Utydeligt sign.

Varenr 52246

14 Februar 2018 20:00

Vurdering 1000 DKK

25698500 DKK2018-02-07 17:15
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms