51788. Fritz Stæhr-Olsen (1858-1922): Kvinde på sti ved sø

Olie på pap. 35 x 50 cm. Sign. monogram F-S-O

Varenr 51788

14 Februar 2018 20:01

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK 400 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 800 DKK

9595400 DKK2018-02-07 18:41
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms