51670. Ark. Dyrlund: "Captains Bar", palisander

Sammenfoldelig på skjulte hjul. Indvendig med skuffer og rum med slingreliste. Beslag og lister af messing. Sammenfoldet: 59,5 x 45 cm, H: 90 cm. Tydelige brugsspor. Nøgle mangler.
Cites certifikat medfølger

Varenr 51670

14 Februar 2018 19:34

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 4.200 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 5000 DKK

FREDE20184.200 DKK2018-02-14 19:32
257964.000 DKK2018-02-08 15:18
217493.600 DKK2018-02-14 17:17
2802.800 DKK2018-02-09 20:19
 2.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms