52266. Salonstol, mahogni, 19. årh.

Sprosse og kopstykke rigt udskåret med rocailer og bladværk i rokokostil.

Varenr 52266

21 Februar 2018 20:29

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms