52574. Nyrokoko kommode med marmorplade

Buet kommode fineret med lys og mørkt træ. To skuffer. Plade af mørkegrå broget marmor. B. 83, D. 41,5, H.77,5 cm

Brugsspor, finerafslag ved bagkanter

Varenr 52574

21 Februar 2018 20:33

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK 400 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 800-1000 DKK

68400 DKK2018-02-16 11:19
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms